Футболистите на изненадата във Висшата лига на Англия Лестър няма да получат премии, ако спечелят титлата. Лисиците водят с 5 т. на втория Тотнъм 13 кръга преди края на кампанията, но Джейми Варди и компания ще получат същите суми, които биха взели дори отборът да се завърши на 12-то място в крайното класиране. Според договорите на играчите те ще разделят сумата от 6,5 млн. паунда, ако завършат на 12-то или което и да е друго място над него. Дори ръководството на клуба да реши да възнагради играчите си, това няма как да стане, тъй като на клубовете от Висшата лига не е позволено да променят бонусната си система по време на сезона.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch