Свързани новини

07.11.2009 11:16

Боде Милър ще се пусне в слалома в Леви

Видян 2483 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Американецът Боде Милър възнамерява да вземе участие в слалома за Световната купа по алпийски ски във финландския курорт Леви на 15 ноември, информира БГНЕС.


"Смятам, че ще съм готов за състезанието в Леви. Тренировъчният процес премина задоволително, направих всичко, което беше набелязано. Що се касае до пика на моята физическа форма, той по-скоро ще бъде през януари, така че имам още време да се подготвя за Олимпийските игри така, както желая", заяви Милър. 32-годишният скиор пропусна първия етап от Световната купа в Зьолден, Австрия.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня


Горещ юлски следобед.

Държавен служител пуши бавно цигара пред учреждението.
Към него се приближава друг държавен служител и иска огънче.

Държавният служител му подава запалката и пита: „И ти ли не можеш да спиш?“

към хороскоп хороскоп

лъв