Брад снима на Силвърстоун

Свързани новини

10.07.2023 11:15

Брад снима на Силвърстоун

Видян 2780 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Режисьорът Джоузеф Косински изглежда ще се придържа към корените си, като използва реални състезателни коли за неозаглавения си филм за състезанията от Формула 1 с участието на Брад Пит. Източници потвърдиха пред Deadline, че филмът на Apple Studios ще заснеме сцени по време на неделното Гран при на Великобритания на пистата Силвърстоун.


Филмът се прави в сътрудничество с Формула 1, в него участват още Деймън Идрис и Кери Кондън, а източниците потвърждават, че актьорите не само ще снимат сцени по време на самото състезание, но и ще имат собствен питстоп на пистата.


Пит е в ролята на бивш пилот, който се завръща в спорта с измисления отбор APXGP, а Идрис играе негов съотборник.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

везни