Задълженията на Левски към Националната агенция по приходите отново тръгнаха нагоре, съобщава Дневник. Сумата, която сините дължат на хазната вече е над 5 милиона лева. Освен към НАП, сините имат още 19 млн. лева борчове към различни фирми, футболисти, агенти и т.н.
От клуба обясниха пред Дневник, че текущите задължения са натрупани в последните три месеца, тъй като заради липсата на средства не са плащани осигуровки и данъци.
В същото време ръководството на клуба започна намаляването на заплатите. Според информация на Меридиан мач възнагражденията ще бъдат намалени между 30 и 50 процента.
Притежателят на 35 % от акциите на клуба Константин Папазов пък обяви, че би се разделил с дяла си срещу 10,7 млн. лева, които да влязат в клуба. Припомняме, че част от сините привърженици реагираха остро, след като Наско Сираков прехвърли въпросните 35 % на баскетболния треньор.
"Нито за момент не гледам на тези акции като на собствени акции или лична облага. Как бих се разделил с акциите, които притежавам? Срещу финанси, които ще влязат в касата на клуба”, сподели Тити.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!