23.01.2009 15:54

Джон Тери аут за мача с Ипсуич от ФА Къп

Видян 2244 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Централният защитник на Челси Джон Тери отпадна от утрешния двубой на "сините" от ФА Къп срещу Ипсуич заради контузия в гърба.


Капитанът на Челси получи спазъм по време на загрявката преди мача от миналия уикенд срещу Стоук Сити и първоначално се смяташе, че проблема не е сериозен. Днешните допълнителни прегледи обаче показаха, че бранителя трябва да почива няколко дни. Нигерийският полузащитник Джон Оби Микел също отпада за двубоя с "трактористите" от четвъртия кръг на надпреварата, тъй като африканеца е наказан. Дидие Дрогба пък се завръща в групата на Луиш Фелипе Сколари, след като пропусна последните два мача на тима.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Разговор между богаташ и новата му руса любовница:
- Миличка, трябва да ти призная нещо. Женен съм.
- Ох, така ме изплаши! Помислих, че яхтата не е твоя…

към хороскоп хороскоп

везни

Финансовите и практичните въпроси ще изискват повече внимание

Финансовите и практичните въпроси ще изискват повече