Бившият шампион на WBA, IBF и WBO в тежка категория Антъни Джошуа (27-3) каза, че би искал да има мач с шампиона на WBC в тежка категория Тайсън Фюри (34-0), но вярва, че носителят на WBA, IBF и WBO в тежка категория Александър Усик (21-0) ще го победи.
„Ще бъде добра битка. Мисля, че Усик ще надделее. Да си кажа честно, не ме интересува особено. Просто искам двамата да са здрави и да могат да напуснат ринга. Това е трудна битка. Колкото до това как ще протече всичко, това няма да повлияе по никакъв начин на живота ми. Не съм от онези фенове, които започват да плачат, защото някой печели или губи. Успех и на двамата. С кого бих искал да се бия? Най-вероятно с Тайсън Фюри. Мисля, че това е най-добрата битка за феновете и за мен самия“, каза Джошуа в интервю за Sky Sports.
Фюри и Усик ще се бият на 17 февруари в Kingdom Arena в Рияд, Саудитска Арабия.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да