11.04.2016 16:00

Фетел оплю правилата на Формула 1

Видян 1917 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Четирикратният световен шампион Себастиан Фетел стана поредният, който оплю правилата във Формула 1. Германецът ги нарече футуристични и изрази съмнение за това дали са най-добрите за момента. „Колите станаха по-ефикасни що се отнася до разход на гориво, но дали това забавлява публиката или дори пилотите, не съм много сигурен. Трябва да внимаваме да не загубим духа на спорта. Откакто аз се включих в света на Формула 1 бяха направени доста добри неща за развитието на спорта - някои промени бяха успешни, но доста не бяха. Трябва да внимаваме с новостите, които са твърде далечни и трудни за разбиране от феновете, което е сериозен проблем“, заяви пилотът на Ферари.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Във Фейсбук:


 

- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага


 

Коментар:


 

- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...

към хороскоп хороскоп

стрелец