Свързани новини

14.08.2019 13:44

ФИФА глоби Манчестър Сити

Видян 2513 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

 ФИФА глоби Манчестър Сити с 315 000 паунда за нарушения на правилата, касаещи трансфери на играчи до 18 години.


Както е известно, заради многократни нарушения на тези правила наказание сега изтърпява Челси. На сините им бе забранено да регистрират нови футболисти за два трансферни периода.


По-рано заради подобни провинения забрани бяха налагани на Барселона, Реал и Атлетико, но в случая с гражданите ФИФА е решила да се ограничи с финансова санкция. Това се дължи на факта, че клубът от Етихад призна напълно своята вина и оказа съдействие на световната централа. Лекото наказание се дължи и на това, че вината на Сити е била доказана само за двама младежи, докато в случая с Челси става въпрос за 29.


Снимка: Getty images



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

риби