ФИФА глоби Манчестър Сити с 315 000 паунда за нарушения на правилата, касаещи трансфери на играчи до 18 години.
Както е известно, заради многократни нарушения на тези правила наказание сега изтърпява Челси. На сините им бе забранено да регистрират нови футболисти за два трансферни периода.
По-рано заради подобни провинения забрани бяха налагани на Барселона, Реал и Атлетико, но в случая с гражданите ФИФА е решила да се ограничи с финансова санкция. Това се дължи на факта, че клубът от Етихад призна напълно своята вина и оказа съдействие на световната централа. Лекото наказание се дължи и на това, че вината на Сити е била доказана само за двама младежи, докато в случая с Челси става въпрос за 29.
Снимка: Getty images
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
По-добре за минута да си страхливец, ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…