Двама български футболисти ще отговарят за изпълненията на дузпите в Левски. Това ще бъдат нападателят Александър Колев и халфът Марин Петков. Такова е било решението на треньора Станислав Генчев, съобщава "Тема спорт".
Наставникът бе обявил, че в отбора са избрани двама щатни изпълнители. 31-годишният таран ще бъде основният, а по-младият му колега ще го замества, ако първият няма възможност да стреля от бялата точка. През миналия сезон дузпите бяха поверявани на Рикардиньо. Бразилецът реализира две – при победите над пловдивските Ботев (3:1 на „Колежа“) и Локомотив (3:0 на „Герена“).
23-годишният нападател имаше специфичен стил на изпълнение, като преди нанасянето на удара забавяше крачка.
Наред с това Станислав Генчев държи много на статичните положения. Трнеьорският щаб използва закритите занимания в края на седмицата, за да се изчистят грешките в тях и те да се превърнат в основно оръжие на тима.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Съвет към мъжете:
- Ако попаднете на остров, населен само с жени и поискат да ви убият - поискайте си едно предсмъртно желание. Да ви убие най-грозната. Така ще доживеете до дълбоки старини.
По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да