Свързани новини

31.08.2019 08:07

Григор Димитров на осминафинал в Ю ЕС Оупън

Видян 3930 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Григор Димитров се класира за осминафиналите на Откритото първенство на Съединените щати по тенис след победа в три сета над поляка Камил Майхжак със 7:5, 7:6 и 6:2. Следващият съперник на българина е австралиеца Алекс де Минор, елиминирал финалиста от 2014 година Кей Нишикори.  „Не беше лесен мач, защото моят съперник нямаше какво да губи. Гледал съм негови мачове, следя развитието му. Той е талантлив и тепърва ще постига добри резултати”, заяви Димитров след мача. "Последните няколко месеца бяха трудни за мен. Радвам се, че съм тук и мога да разчитам на подкрепата на моя екип и приятелите ми. Благодаря на всички мои сънародници, днес видях много български знамена. Искам да продължа колкото се може по-напред. Знам на какво съм способен. Заради моменти като този всяко усилие и всяка болка си струват“, добави Григор.

Снимка: БТА 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Разговор между богаташ и новата му руса любовница:
- Миличка, трябва да ти призная нещо. Женен съм.
- Ох, така ме изплаши! Помислих, че яхтата не е твоя…

към хороскоп хороскоп

риби