Първата ни ракета Григор Димитров ще се изправи срещу американеца Джон Иснър в двубой от третия кръг на турнира "Мастърс" в Маями около 2,30 ч. българско време във вторник сутринта. Двубоят ще бъде излъчен в ефира на F+, информира sportal.bg.
Двамата не са играли досега, което означава, че Григор ще придобие нов опит срещу известния с бомбените си сервиси Иснър. Двубоят е на Централния корт, като непосредствено преди мача на Григор на него ще играят световният №1 и фаворит за титлата Новак Джокович срещу белгийската изненада Стив Дарси. По-рано днес от надпреварата отпадна миналогодишният финалист Рафаел Надал, който беше поразен от своя сънародник Фернандо Вердаско.
При победа Григор ще си осигури 59 185 долара от наградния фонд и 90 точки за ранглистата, а на четвъртфинал ще спори с победителя в мача между Милош Раонич и Жереми Шарди.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!