Българският тенисист Григор Димитров се завърна сред първите 20 в ранглистата. 28-годишният състезател се изкачва с три места и вече е 19-и с 1850 точки.
Димитров напредва в класирането благодарение на силното си представяне в турнира от сериите "АТП 500" в Акапулко. Българинът заслужи 180 точки от достигането си до полуфиналите, където беше победен от бъдещия шампион Рафаел Надал, предава Dnevnik.bg.
Двамата ще се срещнат отново в понеделник, когато ще изиграят благотворителен мач в Атланта. Събраните средства от двубоя ще отидат в полза на фондацията на Надал и Националната тенис фондация на САЩ.
Новак Джокович остава на върха в ранглистата след спечелването на турнира в Дубай. Миналогодишният шампион Роджър Федерер не взе участие в надпреварата, тъй като се възстановява от операция в коляното.
Швейцарецът беше изместен от Доминик Тийм, който вече заема третото място. Това е най-високото класиране в кариерата на австриеца, като няма други размествания в първите десет.
Снимка: Getty Images
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Европейската комисия публикува (COM(2026) 331 ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!