Григор Димитров и Рафаел Надал ще се изправят един срещу друг в демонстративен благотворителен мач на 3 март 2020 г., съобщава The Atlanta Journal-Constitution.
Нашият тенисист и световният №1 ще играят в Атланта, а събраните средства ще бъдат разпределени мужде фондацията на испанеца, както и Националната тенис фондация на САЩ, която организира и промотира събитието.
Снимка: Getty Images
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…