Световният шампион Люис Хамилтън заяви, че би бил щастлив, ако Хейки Ковалайнен остане негов съотборник в Макларън и през 2010 година, информира БГНЕС.
Според спекулациите 27-годишният Ковалайнен може да загуби мястото си в отбора, но пред германската преса Хамилтън заяви, че е "много доволен" да бъде в един тим с финландеца. По повод слуховете британецът каза пред вестник "Sport Bild": "Чух слуховете, но аз лично съм много доволен да бъда в един отбор с Ковалайнен. Той е концентриран, приятен и много талантлив. Много е силен и помага на тима да върви напред. Забавно ми е да работя с него и се надявам, че ще остане", добави Хамилтън.
Като евентуален заместник на Ковалайнен се сочи Нико Розберг. По този повод Хамилтън заяви: "Теоретично има много пилоти, които ще са добри за позицията. Нямам представа кой би бил на негово място".
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Човешкото съзнание остава едно от ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!