Свързани новини

17.06.2009 12:12

Хамилтън: Харесва ми да съм в един отбор с Ковалайнен

Видян 2118 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Световният шампион Люис Хамилтън заяви, че би бил щастлив, ако Хейки Ковалайнен остане негов съотборник в Макларън и през 2010 година, информира БГНЕС.


Според спекулациите 27-годишният Ковалайнен може да загуби мястото си в отбора, но пред германската преса Хамилтън заяви, че е "много доволен" да бъде в един тим с финландеца. По повод слуховете британецът каза пред вестник "Sport Bild": "Чух слуховете, но аз лично съм много доволен да бъда в един отбор с Ковалайнен. Той е концентриран, приятен и много талантлив. Много е силен и помага на тима да върви напред. Забавно ми е да работя с него и се надявам, че ще остане", добави Хамилтън.


Като евентуален заместник на Ковалайнен се сочи Нико Розберг. По този повод Хамилтън заяви: "Теоретично има много пилоти, които ще са добри за позицията. Нямам представа кой би бил на негово място".



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!

към хороскоп хороскоп

дева