Футболната легенда и бивш играч на Барселона Христо Стоичков коментира тежката загуба на каталунците с 2:8 от Байерн Мюнхен и отпадането им на четвъртфинал в Шампионската лига.
"Ударихме дъното!", започна Стоичков пред Унивижън.
"Доста неща трябва да се променят, като започнем с президента Бартомеу и треньора Сетиен. Играчи, например Пике, заявиха, че са готови да напуснат, защото се чувстват виновни. Колко футболисти купихме и продадохме в последните години?! Похарчихме 500 милиона и... нищо!", ядоса се Камата.
"Боли ме! Много ме боли, защото носех тази фланелка. "Барса" се нуждае от драстична промяна и то сега! Ако имат достойнство, някой футболисти не трябва да се качват на самолета към Испания", допълни още той.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Аз пък много се кефя! Хубав резултат!
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!