Най-добрият български тенисист напусна дома си в Монте Карло, за да се прибере до родния си град Хасково. От общината в родния град съобщиха, че 24-тият в света Григор се е прибрал в България.
"Григор Димитров бе днес в родния си град Хасково. Той посети параклиса под статуята Св. Богородица с Младенеца придружен от майка си. Най-добрият български тенисист с удоволствие позира за снимки със свои почитатели," написаха от община Хасково в социалните мрежи.
Посещението на Димитров в родния му град накара феновете на тениса у нас да се надяват, че той все пак ще участва в турнира в София в началото на февруари, преди да замине към Ротердам за участие в АТР 500 от 11-и.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Законът за съдебната власт, който ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!