08.12.2016 16:12

Лудогорец заработи 17 млн.евро, чака още

Видян 1812 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Лудогорец спечели почти 17 милиона евро от участието си в Шампионската лига по футбол през този сезон. Разградчани отпаднаха от най-престижната европейска клубна надпревара, но завършиха на трето място в група А с 3 точки и през пролетта ще продължат участието си в елиминационната фаза на втория по сила европейски турнир Лига Европа. Българският първенец заработи бонус от 2 милиона евро за елиминирането на чешкия Виктория Пилзен в плейофите на турнира, както и 12,7 милиона евро от участието си в груповата фаза. Допълнителна премия от 1.5 милион евро Лудогорец взе за спечелените 3 точки след равенствата срещу Базел и ПСЖ. Разградчани си осигуриха и бонус от 500 хиляди евро за класирането в Лига Европа. Спечелените средства ще се увеличат още след края на сезона, когато ще се разпределят парите от маркетинговите права на Шампионската лига. В тази сума не са включени приходите, които нашите ще вземат от участието си в Европа напролет.





Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

близнаци