Лудогорец спечели почти 17 милиона евро от участието си в Шампионската лига по футбол през този сезон. Разградчани отпаднаха от най-престижната европейска клубна надпревара, но завършиха на трето място в група А с 3 точки и през пролетта ще продължат участието си в елиминационната фаза на втория по сила европейски турнир Лига Европа. Българският първенец заработи бонус от 2 милиона евро за елиминирането на чешкия Виктория Пилзен в плейофите на турнира, както и 12,7 милиона евро от участието си в груповата фаза. Допълнителна премия от 1.5 милион евро Лудогорец взе за спечелените 3 точки след равенствата срещу Базел и ПСЖ. Разградчани си осигуриха и бонус от 500 хиляди евро за класирането в Лига Европа. Спечелените средства ще се увеличат още след края на сезона, когато ще се разпределят парите от маркетинговите права на Шампионската лига. В тази сума не са включени приходите, които нашите ще вземат от участието си в Европа напролет.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!