След дългогодишни критики, Манчестър Юнайтед е подал молба в английската футболна асоциация да има представителен женски отбор от началото на следващия сезон на Острова. Червените дяволи бяха остро порицавани, че за разлика от другите големи клубове в страната няма женски отбор. В елитната дивизия при дамите се състезават тимовете на Арсенал, Ливърпул, Манчестър Сити, Челси и други.
Идеята на ръководството на манчестърския гранд е дамския тим да се включи във второто ниво на дамския футбол.
"Радостни сме да съобщим, че клубът опитва да създаде първия си професионален женски отбор", обяви изпълнителният вицепрезидент Ед Уудуърд.
"Женският тим на Манчестър юнайтед трябва да бъде изграден в същия вид и със същите принципи като мъжкия отбор", добави той.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!