24.09.2008 12:25

Маса: "Не ме е страх от дъжда"

Видян 1822 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Пилотът от отбора на Ферари Фелипе Маса е уверен, че успехът ще е на страната на неговия отбор в състезанието от Гран При в Сингапур.


„Много ни помогнаха тестовете за качествата на болидите в Муджело. Сега машините се движат много по-добре по трасето. За финалната езда на Гран При за сезона това е много положително, тъй като някои от стартовете могат да са в дъждовно време. Естествено, че е по-добре да караме на сух асфалт, но сега сме уверени, че и на мокро трасе ще се чувстваме сигурни и спокойни на състезанието,” заяви пред медиите Фелипе Маса.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Съвет към мъжете:
- Ако попаднете на остров, населен само с жени и поискат да ви убият - поискайте си едно предсмъртно желание. Да ви убие най-грозната. Така ще доживеете до дълбоки старини.

 

 

към хороскоп хороскоп

дева