Бразилският пилот Фелипе Маса няма да се върне във Формула 1 през този сезон, заради контузиите на главата, които получи по време на инцидента на квалификациите в унгарското Гран При, предаде БГНЕС.
Независимо от това от италианския тим заявиха на уебсайта си, че Маса се възстановява отлично и според медицинските тестове, които му се правят регулярно той дава положителни резултати. "След показаните резултати с голяма радост можем да обявим, че ще се радваме на присъствието на Фелипе за началото на следващия сезон", съобщиха от Ферари. "Всички тестове и прегледи дават положителни резултати, както тези на окото му. Всичко е наред и Фелипе ще се върне на пистата", казват още от тима. Ще последват още няколко пластични операции на черепа на Маса, след като парче от Болид се заби в каската му. Операцията е насрочена за следващите няколко дена и след съвсем малко време Маса ще може да извършва физически дейности. "Щастлив съм от резултатите. След една малка операция през следващите няколко дни най-накрая ще мога да се върна във фитнеса и да вляза обратно във форма и да карам картинги", разкри Маса.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
С викове „оставка“ и „Тук не е Москва“ ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Съвет към мъжете:
- Ако попаднете на остров, населен само с жени и поискат да ви убият - поискайте си едно предсмъртно желание. Да ви убие най-грозната. Така ще доживеете до дълбоки старини.