05.09.2008 11:59

Надал на пръв път на полуфинал на „US Open“

Видян 1794 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Световният номер 1 в мъжкия тенис Рафаел Надал се класира вчера на полуфинал на Откритото първенство на САЩ. Испанецът победи надеждата на домакините Марди Фиш с 3:6, 6:1, 6:4 и 6:2.


Рафа за пръв път в кариерата си достига до полуфинал в този турнир. След 160 минути игра испанецът успя да се наложи над своя съперник. Мачът не започна по най-добрия начин за Надал и той загуби първия сет. След това обаче демонстрира голямата си класа и победи по безапелационен начин. На полуфинала 22 годишният номер 1 в света ще срещне представителя на Великобритания Анди Мъри.


Българското участие на „US Open“ продължава. Григор Димитров е в трети кръг на турнира и в него ще срещне Марсело Аревало от Ел Салвадор. Шампионът на „Уимбълдън“ при младежите Димитров е един от най-обещаващите млади таланти в света.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

козирог