12.09.2016 10:09

Никол пак без Гришо

Видян 1854 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

      Никол Шерцингер отново си пусна самотна фотосесия – за втори път това лято. Въпреки че снимките са от тераса на хълма Симие – кварталът на богатите над Ница, а това е на двадесетина километра от Монте Карло, където живеят хасковлията и бившата попзвезда, нашето момче не е в компанията на кака си.


  Напомняме, че Григор в момента почива, тъй като отпадна още в 4-ия кръг на US Open преди повече от седмица. Мъжкият турнир завърши с победа на Вавринка над Джокович. В женския финал в малките часове на неделята се наложи немкинята Кербер, която още след отпадането на Уилиамс на полуфиналите, оглави и световната ранглиста за първи път в кариерата си. Досега близо 4 години – над 180 седмици, американката беше несменяема водачка.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Във Фейсбук:


 

- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага


 

Коментар:


 

- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...

към хороскоп хороскоп

близнаци

Работните задачи и ежедневните ангажименти

Работните задачи и ежедневните ангажименти ще се