Дългоочакваният двубой на Кубрат Пулев срещу американеца Джарел Милър ще бъде в София през месец септември. Битката е планирана за началото на месеца и най-вероятно ще се проведе в зала Арена Армеец. Кубрат привества американеца чрез собствения си сайт.
„Щастлив съм да посрещна Джарел Милър- Голямото бебе в София. Това със сигурност ще бъде един много зрелищен мач”, написа Кобрата.
Победителят от този двубой ще стане официален претендент за титлата на Международната боксова федерация (IBF), която е притежание на Антъни Джошуа.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch