24.02.2009 13:29

Плюшченко се завръща на леда

Видян 1630 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Олимпийският шампион във фигурното пързаляне от Торино Евгений Плюшченко обяви днес своето решение да се завърне на леда през следващия сезон и да се състезава на Зимната Олимпиада във Ванкувър, съобщават руските медии, цитирани от БГНЕС.


Трикратният световен шампион и петкратен европейски шампион заяви: "Ще се състезавам през следващия сезон и след това ще се подготвям за Олимпийските игри във Ванкувър. Вече съм ангажиран напълно с тренировките. Има две, понякога три тренировки на ден. Усещам се страхотно и в най-скоро време ще се завърна в перфектна форма". Плюшченко допълни, че първо ще започне да се състезава на местно ниво за да си спечели място в националния отбор, преди да започне участието си на големи международни форуми. Той завърши с думите: "Не е лесно да се завърнеш на топ-ниво в спорта, след като не си се състезавал три години, но аз все пак реших да рискувам".



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

козирог