Ръководството на Реал Мадрид си е поставило за цел да продаде през лятото полузащитника Гарет Бейл, пише Марка.
По данни на изданието, босовете на клуба са определили продажбата на уелсеца като цел №1 в предстоящия летен трансферен прозорец.
Отбелязва се, че най-големия проблем е заплатата на крилото. Бейл получава по 17 милиона евро на година, а единствените потенциални клиенти за играча са клубове от Китай.
През настоящия сезон Бейл има 14 мача за Реал в Примера, има 2 гола и 2 асистенции, предава Gong.bg.
Снимка: Lap.bg
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев