Свързани новини

16.12.2009 14:06

Рено остава във Формула 1

Видян 2133 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Френската автомобилна компания Рено обяви, че ще продаде голяма част от своите акции на базираната в Люксембург компания "Genii Capital" и така ще запази тима си във Формула 1, предаде БГНЕС.


От Рено съобщиха в специално изявление, че са решили да "продължат своето обвързване с Формула 1", като запазят "името, идентичността и основните си характеристики". "Рено реши да продължи да своите ангажименти към Формула 1 и приветства възможността за стратегическо партньорство с базираната в Люксембург фирма за нови технологии "Genii Capital". След договорена продажба на голяма част от акциите на тима от Формула 1 Рено на "Genii", двете страни ще работят заедно. Официалният договор между двете страни ще бъде подписан в началото на 2010 г.", обяви компанията.


Репутацията на френския тим бе накърнена сериозно през тази година след скандала с победата на Фернандо Алонсо в Сингапур и отстраняването от спорта на бившия шеф на тима Флавио Бриаторе.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня



COVID-19 е като рогата:

- Едни го имат.
- Други ще го имат.
- А трети никога няма да знаят, че са го имали ...

към хороскоп хороскоп

стрелец