Двукратните европейски шампионки по бадминтон Габриела Стоева и Стефани Стоева се класираха за полуфиналите на двойки жени на турнира от сериите "World Tour Super 300" в Мюлхайм (Германия).
Българките, които са поставени под номер 7 в схемата, победиха третите в световната ранглиста Со-йон Ким и Хи-йонг Кон от Република Корея с 13:21, 21:14, 21:15.
В събота за място на финала Габриела Стоева и Стефани Стоева ще играят с китайките Шу Сян Чжан и Ю Чжън.
Снимка: БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Във Фейсбук:
- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага
Коментар:
- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...