Стоян Орманджиев реши да се оттегли от позицията на административен директор по собствено желание. Това обявиха от ЦСКА София днес.
"Решението му бе взето след внимателно обмисляне и от клуба уважаваме неговото желание да се фокусира върху лични ангажименти. ЦСКА изказва благодарност на г-н Орманджиев за неговия принос, положените усилия и отдаденост към клуба. Пожелаваме му успех и удовлетвореност във всички бъдещи начинания. Управлението на администрацията на ЦСКА в бъдеще ще се осъществява от изпълнителния директор г-н Радослав Златков", допълват от клуба.
Орманджиев пое управленски пост при "армейците" през февруари 2023 година като представител на "Национален Фонд за Спорт, Култура, Изкуство и Наука", които тогава придобиха 40 процента от собствеността на клуба. След оттеглянето на Гриша Ганчев и Христо Стоичков, който дари своите акции на фондацията, за да заема позиция във ФИФА, Фондът стана едноличен собственик на клуба. Скоро след това за изпълнителен директор бе назначен Радослав Златков, докато Орманджиев премина на позиция административен директор.
Снимка: Lap.bg
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!