Австралийките Саманта Стосър и Рене Стъбс ще спорят със сестрите Уилямс във финала на надпреварата на двойки при дамите на третия турнир от Големия шлем "Уимбълдън", предаде БГНЕС.
Стосър и Стъбс, които са поставени под номер три в схемата на турнира, победиха вторите Вирхиния Руано Паскуал и Анабел Медина Гаригес от Испания с 6-7 (3/7), 6-4, 6-2. По-рано днес, трикратните шампионки в "Ол Инглънд клъб" Серена и Винъс Уилямс надвиха поставените под номер едно в основната схема Кара Блек от Зимбабве и Лизер Хубер от САЩ с 6-1, 6-2.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Оставиха в ареста 27-годишния Петър ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Приятелствата и общите планове ще играят важна роля за