Свързани новини

19.07.2009 14:57

Вия: Оставам във Валенсия

Видян 1862 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Звездата на Валенсия Давид Вия сподели пред медиите в Испания, че е готов да остане в настоящия си тим и през следващия сезон. Краткият коментар на нападателят пред испанското издание "Superdeporte" е бил: "Ще остана във Валенсия", цитира БГНЕС. В момента Барселона са съсредоточени върху привличането шведския голаджия от Интер Златан Ибрахимович и ако този трансфер успее, най-вероятно интереса на "каталунците" към Вия значително ще намалее. Изданието допълва, че футболистът вече е информирал президента на тима Мануел Йоренте за намерението си да остане във Валенсия.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...

към хороскоп хороскоп

близнаци

Работните задачи и ежедневните ангажименти

Работните задачи и ежедневните ангажименти ще се