15.07.2010 10:49

Apple може да изгуби 1.5 млрд. долара

Видян 2282 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Потресаващите проблеми със сигнала на новите iPhone устройства най-вероятно ще принудят Apple да изтегли всички развалени телефони, което според експертите ще струва на компанията няколко милиарда долара.


В случай, че Apple решат да изтеглят от пазара моделите си "iPhone 4", технологичният гигант ще изгуби около 1.5 млрд. долара, заяви американски анализатор. Напоследък американската компания бе силно разкритикувана за недостатъците на новите й телефони, които според милионите потребители по целия свят, прекъсват по време на разговор и губят сигнал, когато човек постави ръката си в долния, ляв ъгъл на устройството. В отговор на тези оплаквания, Apple заявиха, че този проблем е често срещан при почти всички мобилни апарати на всяка една компания. По-рано тази седмица, фирмата пусна софтуерен ъпдейт, чиято цел бе да поправи проблема със слабия сигнал, който за голямо съжаление на Apple не успя да изпълни целта си. Сега компанията е изправена пред дилемата дали да изтегли устройствата си и да изгуби милиарди долари, или да намери ново решение на дефекта.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня


Горещ юлски следобед.

Държавен служител пуши бавно цигара пред учреждението.
Към него се приближава друг държавен служител и иска огънче.

Държавният служител му подава запалката и пита: „И ти ли не можеш да спиш?“

към хороскоп хороскоп

водолей