Жасмин е на мястото, където преди беше К.Е.В.А. Вътрешният двор на НАТФИЗ е чудесна позиция – хем централна, хем дискретна, за заведения със стил, така че би следвало новото да си е намерило мястото. Като съдим по менюто, така си е. Сиреновата торта, която опитахме – тарталета с мус от различни сирена, придружена от рукола, върху която са поръсени възедри крастали от някаква специална сол, ни се стори доста успешна. Също като десерта, който избрахме според сезона. Ягодите с малки облачета от маскарпоне са една приятна комбинация от сладко и солено. Така че спокойно препоръчваме Жасмин на онези, които имат вкус и към храната, и към елегантните места и начини – т.е. вкус въобще.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Днес за представителите на зодия Рак фокусът пада