05.10.2016 16:34

Джоли се нанесе в ново жилище

Видян 2220 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Анджелина Джоли се е преместила в ново жилище след раздялата си с Брад Пит. Актрисата вече не живее в дома си в Малибу. Тя е наела нов имот в град Хидън хилс, Калифорния, за който според местни медии плаща 30 000 долара на месец. Според източник на изданието Entertainment Tonight новият дом на звездата разполага с водопад, два басейна, допълнителна сграда за гости и стая за дегустация на вино. Новата къща се намира в същия квартал, в който живее звездната двойка Кание Уест и Ким Кардашиян. Изданието посочва, че въпреки високия наем, новото жилище на Джоли е значително по-евтино от досегашния й дом. Имотът в Хидън хилс струва с 60 000 долара по-малко от семейния й дом в Малибу. Актрисата вече е в преговори за участие в снимките на военната драма Стреляй като момиче, драматичната борба на една жена в Афганистан и на домашния фронт.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Детето на японка и българин е странна комбинация: Много му се работи, ама го мързи да стане.

към хороскоп хороскоп

стрелец

По-тихият ритъм на деня ще Ви помогне да подредите мислите

По-тихият ритъм на деня ще Ви помогне да подредите