28.02.2017 16:46

Енрике с нов сингъл и клип

Видян 1910 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Енрике Иглесиас направи премиера на новата си песен и видеото към нея, заснето в Куба. Екипът на звездата парализира за три дни улиците на Хавана, където събра хиляди за участие в снимките на видеото. Резултатът е грандиозно стрийт парти с щастливи хора. Subeme La Radio е името на новия сингъл с участието на музикантите с кубински произход Descemer Bueno, Zion и Lennox. Песента е енергична, завладяваща и танцувална – напълно в стила на краля на латино поп музиката. Енрике е изключително приятно изненадан от невероятния прием, който получава от хората в Куба. За снимките той облича тениската, с която претърпява инцидент с дрон по време на негов концерт преди две години.


 




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Разговор между богаташ и новата му руса любовница:
- Миличка, трябва да ти призная нещо. Женен съм.
- Ох, така ме изплаши! Помислих, че яхтата не е твоя…

към хороскоп хороскоп

телец