Повече от 40% от американците смятат, че Исус Христос ще се завърне на Земята до 2050. Гражданите на САЩ са настроени оптимистично за бъдещето и чакат Божието завръщане, посочва едно от най-новите американски проучвания.
Според изследването, 71% от анкетираните мислят, че скоро ще има лекарство за рак, 66% са на мнение, че изкуствените органи ще работят по-добре от нашите, а 81% вярват, че в най-скоро време компютрите ще изместят хората. Въпреки това американците са силно притеснени от задаващата се енергийна криза и глобалното затопляне. Повече от половината от тях, 58%, се страхуват, че в следващите 40 години ще има Трета световна война, а 53% очакват в близките години да има терористична атака с ядрено оръжие срещу САЩ. Резултатите от проучването сочат, че оптимизмът сред американците е по-разпространен в сравнение с 1999, когато само 70% от тях са вярвали в доброто бъдеще.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
Разговорите ще бъдат особено продуктивни и ще Ви