03.02.2009 10:10

Представят работата на телефон 112 във Видин

Видян 3299 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Главният директор на „Национална система 112” Стоян Граматиков и директорът на Районен център 112 – Монтана Сашка Ранделова ще представят на пресконференция утре работата на спешния телефон 112 в област Видин, съобщиха от пресцентъра на Министерството на извънредните ситуации, цитирани от БГНЕС.


Телефонът работи на територията на цялата област от 28 август 2008 г. На пресконференцията ще бъдат презентирани функциите и бъдещото развитие на системата за спешни повиквания в страната, координацията между съставните части на Единната спасителна система, както и добрите практики от работата на телефона в област Видин. Пресконференцията ще се проведе на 4 февруари, от 13 ч. в пресцентъра на БТА-Видин.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Бате Гошо:

 

- Какво е секс прaвилото за есента?

- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!

 

към хороскоп хороскоп

риби