Берлински ресторант пусна обява в електронната си страница, че клиентелата му се състои предимно от канибали и с оглед на това търси донори, за да може да си набави прясно човешко месо. Заведението Flime призовава всички желаещи да "пожертват някой и друг орган", с уверението, че органът "ще бъде изваден от квалифициран хирург". Тези дни се оказа, че всичко е било само шега в рамките на вегетарианска кампания, организирана от Обществото на германски вегетарианци. Естествено, оказва се, че такъв ресторант не съществува, а шегаджийте дори не са направили меню на заведението. В момента сайтът е преоформен, като на главната страница е поместено следното съобщение: "Да ядеш животни е същото като да ядеш хора. С всяка хапка месо отхапваш от своята човечност".
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
В ерата на доставките за следващия ден, ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!