09.09.2010 14:18

Ресторант за канибали набира донори

Видян 3558 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Берлински ресторант пусна обява в електронната си страница, че клиентелата му се състои предимно от канибали и с оглед на това търси донори, за да може да си набави прясно човешко месо. Заведението Flime призовава всички желаещи да "пожертват някой и друг орган", с уверението, че органът "ще бъде изваден от квалифициран хирург". Тези дни се оказа, че всичко е било само шега в рамките на вегетарианска кампания, организирана от Обществото на германски вегетарианци. Естествено, оказва се, че такъв ресторант не съществува, а шегаджийте дори не са направили меню на заведението. В момента сайтът е преоформен, като на главната страница е поместено следното съобщение: "Да ядеш животни е същото като да ядеш хора. С всяка хапка месо отхапваш от своята човечност".




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

стрелец