Прочутият Цирк дю Солей ще постави пет пъти спектакъла Алегрия в София. Трупата гостува у нас от 20 до 22 септември в зала Арена Армеец. Заради голямата сцена, която трябва да бъде построена, местата за зрителите са ограничени до 5000 броя за всяко шоу. Първия ден - 20 септември, спектакълът ще бъде показан един път. През следващите два дни ще има по две представления. Досега “Алегрия” е показван над 6600 пъти пред 14 милиона души. Трупата е играла в над 200 града в 40 държави. Премиерата на спектакъла е била през 1994 г. в Монреал. Цели 15 години Цирк дю Солей играе представлението в различни зали в Канада и през 2009 г. тръгва с него на турне по цял свят. 55 акробати и музиканти участват в шоуто, направено в бароков стил. Музиката е написана специално за Алегрия и се изпълнява на живо, което заедно с пищните костюми и невероятните акробатични номера прави спектакъла изключително атрактивен.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!