Една от най-типичните улици на София свързва две други такива – простира се от ул.6-и септември до ул. Княз Александър Батенберг. Интересен е миксът в дизайна – от едната страна са строгите сгради на МВР и Сатирата (бивша мини топлоцентрала), на ВИТИЗ, на Централната поща и особено на холдинга Химимпорт, а от друга са приятни кооперации, някои от които – о, изненада, с чудесно поддържани и плувнали в зеленина дворове.
Има обаче и нещо, което ни вади очите – веригата Хепи от Варна открадна тротоар на ул.Стефан Караджа и го застрои с покрив и не изцяло стъклени стени. Ще кажете, че е грозно, престъпно и долно. Ще кажете – варненци поне потопът не ги ли научи да се въздържат от незаконно строителство. Прави ще бъдете, но кой да ви чуе.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!