20 лева е “хонорарът”, който получава всеки протестиращ срещу Синята зона в София. Това разказа осведомен източник от организацията, която се занимава с бунтуването на народа срещу Столичната община. Информацията се появи и в сайта Всекиден.
Ако се вярва на осведомени, парите идвали от новия ангел – хранител на дейците около така нареченото движение с абревиатурата ДНЕС. Според запознати с тънката материя ставало въпрос за олигарх, който все си мечтае да “дърпа конците” в обществото. Той бил загубил парчета от софийската баница напоследък, а и имал зъб на съветниците, понеже го погнали и по закон заради нередности по времето на кмета Софиянски.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
По-добре за минута да си страхливец, ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!