Свързани новини

11.12.2012 16:19

Берлускони: Монти е виновен за рецесията

Видян 2053 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Бившият италиански премиер Силвио Берлускони обвини правителството на настоящия - Марио Монти, че провежда диктувана от Германия икономическа политика, която е довела Италия до рецесия.


76-годишният бонвиван и собственик на Милан в момента обвинява настоящия министър-председател в провеждането на вредни за страната рестриктивни политики, наложени от други европейски страни. Изказването му намеква за оспорваните избори, които предстои да се проведат в Италия. Ден по-рано Монти обяви, че ще подаде оставка веднага след одобрението на бюджета за следващата година, което означава, че той ще предаде поста си до края на 2012 г.


Ако кабинетът на Монти се оттегли 6 седмици по-рано от предвиденото, Италия ще посрещне празниците без правителство. Очаква се изборите да се проведат през февруари.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Разговор между богаташ и новата му руса любовница:
- Миличка, трябва да ти призная нещо. Женен съм.
- Ох, така ме изплаши! Помислих, че яхтата не е твоя…

към хороскоп хороскоп

дева

Разговорите ще бъдат особено продуктивни

Разговорите ще бъдат особено продуктивни и ще Ви