20.06.2016 11:48

Двама софиянци се удавиха в Слънчев бряг

Видян 1760 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Двама младежи на 19 и 20 години от София се удавиха вчера на Северния плаж в Слънчев бряг, съобщиха от полицията. Разследващите установили, че момчетата са пристигнали около 3 часа през нощта заедно с трима свои приятели. Преди да се настанят в хотела решили да се разходят в Слънчев бряг и да се изкъпят в морето. Вероятната причина за удавянето е излязлото в ранните часове мъртво вълнение.Труповете на младежите изплували край първи спасителен пост един след друг. По първоначални данни няма следи от насилие. Телата им са откарани за аутопсия.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня



- Мамо, излизам. Да купя ли нещо?

- Купи си апартамент и се махай! На 45 си вече.

към хороскоп хороскоп

козирог

Приятелствата и общите планове ще играят важна роля

Приятелствата и общите планове ще играят важна роля за