12.02.2021 17:39

Глобиха албански министър с 40 000 евро за парти в ресторант

Видян 1669 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Албанската полиция е глобила днес министъра на туризма Бленди Клоси с 5 милиона леки /около 40 000 евро/ за нарушаване на противоепидемичните мерки в страната, предаде Танюг.


Според портала Екзит Клоси е глобен, защото е организирал събиране на повече от 10 души, което е против правилата. Освен на министъра глоба е наложена и на управителя на заведението, където са се сърбали, но той се е разминал само с 1 милион леки /около 8000 евро/. Премиерът Еди Рама по-рано обяви, че полицията ще глобява всеки, който нарушава въведените мерки.


В Албания в момента е забранено събирането на повече от 10 души в затворено помещение, а глобата за нарушаване на забраната е 1 милион леки. В сила е също задължително носене на маски и на закрито, и на открито, а глобата за неспазване е 3000 леки /около 25 евро/, предаде Нова тв.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!

към хороскоп хороскоп

риби