Майка уби 22-месечното си дете в град Стамболийски, съобщиха от Апелативната прокуратура в Пловдив.
Убийството е извършено на 18 или 19 юли, но от държавното обвинение уточниха, че към момента точното време, в което е убито момиченцето, е обект на разследването. Клошар е открил снощи телцето на детето в покрайнините на града. То било голо, имало само памперс. До него били намерени и дрехите му.
Жената е задържана, като предстои днес да й бъде повдигнато обвинение и да бъде задържана от наблюдаващия прокурор за срок от 72 часа. Разследването по случая продължава под наблюдението на Окръжната прокуратура в Пловдив.
По неофициална информация, 18-годишната майка Гергана е умъртвила рожбата си с чорап, пъхнат в устата на момиченцето, който е спрял притока на въздух, предаде 24 часа, като се позова на съдебните медици. Майката била от село в Северозападна България и от известно време дошла да живее в Стамболийски.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни.