Русия ще оживее. Руската икономика се научи за оцелява без приток на чужди капитали. Това обяви днес руският премиер Дмитрий Медведев, съобщава РИА Новости.
„Ние, разбира се, ще оживеем. Научихме се да живеем и оцеляваме без приток на чужди капитали. Живеем нормално. Да, че тази ситуация не ни помага, това е очевидно. Всяка държава, която е подложена на санкции, попада в сложно положение", е казал Медведев по време на гостуване в Руската дума.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Човешкото съзнание остава едно от ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…