„Няма да станем изведнъж богати. Но ще работя в края на мандата на моето правителство българите да имат повече надежда, да има повече простор за предприемачеството”, зарече се при приемането на изпълнителната власт новоизбраният премиер Орешарски.
Така той даде ясна заявка, че смята да управлява не месеци или година, дори не две, а пълните 4 лета, които се отреждат на едно правителство от конституцията и законите на държавата. Орешарски даде и финансовото обещание в края на мандата числата в хазната да бъдат по-добри от заварените. „Моля нацията за поне седмица – две толеранс. След това всички министри ще дадат пресконференции, за да изяснят на обществеността какво сме заварили и какво можем реално да променим”, отговори Орешарски на въпроси по време на церемонията в Министерския съвет.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова