Свързани новини

19.01.2017 17:01

МОН ще ограмотява възрастни

Видян 1668 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Министерството на образованието и науката (МОН) ще започне проект, по който ще ограмотява възрастни. Целевата група ще бъдат хора, навършили 16 години, които не са ученици. От просветното ведомство ще утвърдят и адаптиран учебен план, според който в рамките на 600 часа обучаемите ще трябва да стигнат ниво IV клас в четири дисциплини: български, математика, човекът и обществото, човекът и природата.


Всеки ще получи учебните материали, а накрая ще се яви на изпити, за да може да продължи образованието си в прогимназия.


Проектът Нов шанс за успех е финансиран по Оперативна програма Наука и образование за интелигентен растеж.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.


 

- Но аз не мога да тегля от нея!


 

- Нищо, ще внасяш!

към хороскоп хороскоп

водолей