01/02

Свързани новини

28.11.2017 15:15

Отворен е общинският кризисен център за хора в беда

Видян 1820 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

В понеделник в 18.00 ч. отвори врати един от двата кризисни центъра на Столичната община. Институцията има специално предназначение за настаняване на хора, останали без дом и без прехрана.  Така Общината поема грижата за тях в зимни условия, при големи снеговалежи и ниски температури, каквито регистрирахме от началото на седмицата.


Кризисният център се намира в кв. Захарна фабрика. Точният му адрес е блок 51А. Той разполага с 80 места.


На хората, останали без дом, се предоставя подслон, храна и консултации със социален работник.


Гражданите могат да подават сигнали за хора, останали без дом, на телефон 02 8035 900, както и на горещия телефон на Столичната община 02/987 5555, на 112 или на платформата Гражданите. Това може да стане и на националния авариен номер 112 или на интернет платформата Гражданите.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня



COVID-19 е като рогата:

- Едни го имат.
- Други ще го имат.
- А трети никога няма да знаят, че са го имали ...

към хороскоп хороскоп

стрелец

По-тихият ритъм на деня ще Ви помогне да подредите мислите

По-тихият ритъм на деня ще Ви помогне да подредите