Свързани новини

15.02.2011 16:53

Пак инцидент с кортежа на премиера

Видян 2696 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Лек автомобил Фолксваген Пасат удари кола от кортежа на премиера Бойко Борисов на връщане от Годеч към София, малко след Бучин проход. Освен джипа БМВ на НСО колата е одраскала и автомобила, в който е пътувал самият министър-председател.


Вината за инцидента е на водача на фолксвагена, съобщиха от Областната дирекция на МВР в София. Сигналът е подаден в РПУ - Костинброд около 11.05 часа. От полицията уточниха, че фолксвагенът, който е пътувал за Монтана, е ударил джипа на НСО при остър завой в района на село Раниславци. Пострадали няма.


Полицията е съставила акт за несъобразена скорост на Даниел Светославов от Берковица.


На 21 януари на път за Плевен заради неправилно изпреварване от страна на колите на НСО един автомобил изхвърча от пътя.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!

 

 

към хороскоп хороскоп

дева