Лек автомобил Фолксваген Пасат удари кола от кортежа на премиера Бойко Борисов на връщане от Годеч към София, малко след Бучин проход. Освен джипа БМВ на НСО колата е одраскала и автомобила, в който е пътувал самият министър-председател.
Вината за инцидента е на водача на фолксвагена, съобщиха от Областната дирекция на МВР в София. Сигналът е подаден в РПУ - Костинброд около 11.05 часа. От полицията уточниха, че фолксвагенът, който е пътувал за Монтана, е ударил джипа на НСО при остър завой в района на село Раниславци. Пострадали няма.
Полицията е съставила акт за несъобразена скорост на Даниел Светославов от Берковица.
На 21 януари на път за Плевен заради неправилно изпреварване от страна на колите на НСО един автомобил изхвърча от пътя.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!