Свързани новини

24.10.2018 10:10

Правителството оцеля за трети път

Видян 1738 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

 


Кабинетът Борисов 3 не падна след вота на недоверие. За събарянето му гласуваха 99 депутати - БСП и ДПС. За оставането бяха 133 - ГЕРБ и ОП. Общо гласуваха 232 народни представители.


Подобно на предишните вотове, премиерът Бойко Борисов не присъства в пленарна зала по време на гласуването.  Също така той отсъства и на дебатите. В залата също липсваха вицепремиерите Валери Симеонов и Красимир Каракачанов . Правителството бе представено от министрите и вицепремиера Томислав Дончев. Дори и здравният министър Кирил Ананиев, в чийто ресор беше вотът, пристигна със закъснение.


Припомняме, след обявените предложения за здравна реформа от министър Ананиев, опозицията в лицето на БСП внесе третият вот на недоверие към кабинета Борисов 3 за провал в политиката на здравеопазването.


Първият вот на недоверие към действащия кабинет беше внесен на 17 януари 2018 г. с мотив - провалът на правителството с борбата с корупцията. Вторият засегнат темата за сигурност.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

водолей

Професионалните теми и бъдещите цели ще бъдат особено важни

Професионалните теми и бъдещите цели ще бъдат особено